شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

این سایت و آموزشگاه تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد و برای خدمات ارایه شده دارای تمامی مجوزات لازم از ارگان مربوطه هستند. در ادامه شرایط و قوانین عمومی استفاده از خدمات آموزشگاه ایجوش پرداخته شده است. استفاده از هر خدمت یا محصولی ممکن از شرایط خاص خود را داشته باشد که برای اطلاع از آن لازم است قبل از دریافت خدمت با مشاوران ما تماس بگیرید.

استفاده از خدمات آموزشگاه ایجوش:

کلیه کاربران گرامی موظف به رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی در استفاده از خدمات می باشند و ملزم هستند در استفادها از خدمات آموزشگاه در زمینه های غیرقانونی استفاده ننمایند.

هر مخاطب محترم موظف است قبل از دریافت خدمات کلیه شرایط استفاده از آن خدمت را مطالعه نموده و یا از مشاوران ما در تلگرام یا بصورت مساوره تلفنی اطلاع یابد. عدم اطلاع از شرایط استفاده از هر خدمات هیچگونه حقی را برای مخاطبین محترم ایجاد نخواهد کرد.

اطلاع از شرایط خدمات آموزشگاه:

هر خدمت یا دوره خاص ممکن است شرایط استفاده خود را داشته باشد که مخاطبین محترم به راحتی می توانند با مراجعه به قسمت سوالات متداول و یا پرسش از قسمت پشتیبانی به صورت کامل از جزئیات شرایط اختصاصی هر خدمت ارایه شده اطلاع پیدا کنند.

حق کپی رایت یا نسخه برداری:

هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق نشر مباحث آموزشی در دوره ها و سایت آموزشگاه را بدون اجازه از آموزشگاه یا بدون دادن لینک نخواهد داشت. نشر غیر تجاری مطالب سایت یا مباحث آموزشی آموزشگاه با ذکر منبع به صورت مشخص بلامانع است و نیازی به اجازه از آموزشگاه نخواهد داشت.