نحوه برگزاری دوره حضوری

از آنجایی که مخاطبین دوره های حضوری ممکن است وقت زیادی برای شرکت در دوره های آموزشی نداشته باشند بنابراین سعی شده است که این دوره ها در روزهای تعطیل آخر هفته برگزار گردد.

البته در صورتی که دوره درخواستی به صورت اختصاصی باشد، زمان برگزاری آن طبق درخواست اجرا خواهد شد و همچنین درخواست کننده برای برگزاری دوره های اختصاصی می تواند درخواست مباحث مورد نیاز خود را در دوره داشته باشد.

شرایط شرکت در دوره های حضوری

شرکت در دوره های آموزشی نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارد، هرچند شرکت کنندگان در دوره ها بایستی حداقل اطلاعات لازم را در یادگیری مباحث داشته باشند. قبل از ثبت نام ممکن است برای دوره ای پیشنیاز در نظر گرفته شده باشد. در دوره  هایی که پیشنیاز وجود دارد فرد شرکت کننده بایستی قبل از شرکت در دوره مباحث پیشنیاز دوره را مطالعه نموده یا در دوره پیشنیاز شرکت کرده باشد.

همچنین کلیه دوره ها طبق قوانین و مقرارت آموزشگاه فنی و حرفه ای ایجوش (شماره پروانه 467 آموزشگاه فنی و حرفه ای از وزارت کار و امور اجتماعی) و قوانین حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد.لذا لازم است علاقمندان عزیز قبل از ثبت نام و هرگونه واریز وجه اطلاع کامل از سرفصل ها و شرایط برگزاری دوره داشته باشند. سرفصل ها، مدت، جزیات کامل، قوانین و شرایط برگزاری هر دوره در قسمت معرفی آن دوره وجود دارد.
برگزاری دوره های حضوری پس از به حد نصاب رسیدن (حداقل 10 نفر و حداکثر 30 نفر) تشکیل می گردد. هزینه دوره حضوری شامل: شرکت در دوره، پذیرایی، نهار، جزوه و بسته آموزشی است.

محل برگزاری دوره های حضوری:

محل تشکیل کلاس های دوره های حضوری آموزشگاه ایجوش دانشگاه جامع علمی کاربردی انتخاب اصفهان (به آدرس اصفهان، خیابان پروین، نبش عسگریه، مرکز آموزش های آزاد) می باشد. برگزاری کلیه دوره های حضوری در کلیه شهرهای داخل و خارج از کشور به صورت اختصاصی امکان پذیر است.

نحوه ثبت نام در دوره های حضوری:

جهت ثبت نام و شرکت در دوره های حضوری می توانید مستقیما به آدرس محل برگزاری دوره ها مراجعه نموده و یا با یکی از شماره های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

در حال حاضر بیش از 100 دوره در 10 گروه آموزشی زیر به صورت حضوری برگزار می گردد:

دانلود لیست کامل دوره ها بصورت فایل PDF

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...