گواهینامه مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران

آموزشگاه ایجوش با برند رسمی مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران به عنوان مرجع آموزش برگزار کننده صدها دوره حضوری و غیرحضوری در سراسر کشور می باشد که تاکنون ده ها هزار دانش آموخته در سراسر دنیا از آموزشهای آموزشگاه استفاده نموده و در شرکت های معتبر داخلی و بین المللی مشغول به کار هستن.

از نظر اعتباری با توجه به اینکه مرکز جوش ایران مرجع آموزش بازرسی جوش بوده و همچنین دارای مجوازت لازم از مراجع مختلف می باشد، همچنین کلیه مدارک صادر شده از آموزشگاه ایجوش با امضا مهندس ادب آوازه دکتر انصاری است. لذا مفتخر هستیم معتبرترین مدرک شرکت های داخل کشور را ارائه میکنیم.

مدرک مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران معتبرترین مدرک در بین تمامی مراکز داخلی بوده و مورد پذیرش تمامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر می باشد.
همچنین کلیه خدمات آموزشگاه دارای گارانتی هستن

نمونه های گواهی ایجوش را به زبان فارسی و لاتین مشاهده می فرمایید (فرمت گواهینامه با انتخاب متقاضی به فارسی یا لاتین صادر می گردد) :

معتبرترین مدرک داخلی

معتبرترین مدرک داخلی

 

 

 

گواهینامه ایجوش به زبان فارسی:

مدرک زبان فارسی معتبر

مدرک زبان فارسی معتبر

 

جهت اطلاعات بیشتر با قسمت پشتیبانی به شماره های 09109309003 الی 09109039005 تماس حاصل فرمایید.

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...