گواهینامه فنی و حرفه ای ایجوش

گواهینامه فنی حرفه ای آموزشگاه های آزاد دارای مجوز از وزارت کار و امور اجتماعی، جز معتبرترین گواهینامه در زمینه آموزش های تخصصی، فنی و مهندسی می باشد و برای تمامی سازمان های دولتی و خصوصی معتبر هستند.

طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران کلیه آموزشگاه ها و شرکت هایی که اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در زمینه فنی و مهندسی می نمایند، بایستی از وزارت کار و امور اجتماعی پروانه آموزشگاه دریافت نمایند.

گواهینامه ایجوش به علت تخصصی بودن در زمنیه آموزشی فنی و مهندسی به عنوان معتبرترین گواهینامه صادر شده در این حوزه برای شرکت های دولتی محسوب می گردد و در خارج از کشور نیز قابل استفاده می باشد. (هرچند برای استفاده در کشورهای خارجی گواهینامه های خارجی توصیه می گردد)

ایجوش جز معدود مراکزی می باشد که دارای پروانه آموزشگاهی سازمان فنی و حرفه ای از وزارت کار می باشد. این پروانه مستقیما از وزارت کار قابل استعلام می باشد.

نمونه های گواهی ایجوش را به زبان فارسی و لاتین مشاهده می فرمایید (فرمت گواهینامه با انتخاب متقاضی به فارسی یا لاتین صادر می گردد) :

گواهینامه بین المللی

گواهینامه بین المللی

 

 

گواهینامه ایجوش به زبان فارسی:

گواهینامه فارسی

گواهینامه فارسی

 

جهت اطلاعات بیشتر با قسمت پشتیبانی به شماره های 09109309003 الی 09109039005 تماس حاصل فرمایید.

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...