گواهینامه الکوموس انگلستان

معرفی گواهینامه:

   آکادمی الکوموس انگلستان یکی از مراجع معتبر صدور گواهینامه بین المللی در جهان است (مورد تایید سازمان جهانی استاندارد) که در زمینه های مختلف از جمله مدیریت کیفیت جامع، گروه های نفت و گاز، ایمنی و بهداشت صنعتی، ساخت و مهندسی، امنیت، طراحی و … فعالیت دارد. وب سایت رسمی این شرکت به آدرس http://www.alcumusgroup.com/ می باشد و شرکت کیفیت انطباق آسیا (جزء محدود شرکت های دارای مجوز از سازمان ملی استاندارد جهت صدور گواهینامه) تنها نماینده انحصاری آن شرکت در داخل کشور است. این آموزشگاه ییرو گسترش فعالیت های آموزشی و پاسخگویی به نیاز داوطلبین محترم طی توافق نامه رسمی با نماینده انحصاری آن شرکت محترم در زمینه های مورد نیاز اقدام به دریافت گواهینامه برای داوطلبین خود می نماید.

زبان گواهینامه بین المللی الکوموس:

   امکان صدور این گواهینامه تنها در فرمت مشخص شده گواهینامه بین المللی و به زبان لاتین می باشد

سازمان صادر کننده گواهینامه:

   اداره استاندارد کشور انگلستان است

اعتبار گواهینامه:

    این گواهینامه ها جزء معتبرترین گواهینامه های صادر شده در جهان هستند و قابل ارائه به کلیه مراکز معتبر دولتی و خصوصی دارا می باشد. این گواهینامه در رزومه کاری مهاجرین به خارج از کشور یا افراد جویای کار پروژه های نفت و گاز، فوق العاده موثر است. اعتبار این گواهینامه در سراسر دنیا از طرف آموزشگاه به صورت 100 درصد تضمین می شود.

مدت اعتبار گواهینامه:

   اعتبار این گواهینامه حداکثر پنج سال پس از تارخ صدور می باشد که پس از زمان انقضاء به راحتی و با انجام آزمون در سراسر دنیا با مراجعه به یکی از نمایندگی های شرکت آلکوموس قابل تمدید است.

نحوه استعلام گواهینامه:

  طریقه استعلام این مدرک معتبر بین المللی از طریق شماره تماس های ذکر شده در گواهینامه و سازمان صادر کننده در سایت http://www.alcumusgroup.com/ خواهد بود.

 هزینه های گواهینامه:

   هزینه این گواهینامه به مبلغ 1800000 ریال (یک میلیون و هشتصد هزار  ریال معادل یکصد و هشتاد هزار تومان) علاوه بر هزینه دوره خواهد بود. در صورتی که داوطلب به این گواهینامه نیاز داشته باشد می تواند پس از واریز هزینه به صورت آنلاین و یا غیر آنلاین (شماره حساب های ذکر شده در نحوه ثبت نام) از طریق ارتباط با قسمت آموزش درخواست خود را ارسال نمایید.

نحوه درخواست و دریافت گواهینامه:

   داوطلبین گرامی جهت دریافت گواهینامه کشور انگلستان، پس از واریز هزینه به یکی از شماره حساب های معرفی شده (در قسمت نحوه ثبت نام) یا به صورت آنلاین، از طریق قسمت ارتباط با واحد آموزش (با ذکر شماره تراکنش / رهگیری و نحوه واریز هزینه) درخواست خود را ثبت نمایند.

آزمون گواهینامه:

    همراه با خود دوره می باشد.

سایر مباحث مرتبط با گواهینامه:

   این گواهینامه دارای مهر برجسته  و هالوگرام می باشد.

کلمات کلیدی صفحه: گواهینامه آموزشی – گواهینامه معتبر – رزومه کاری – گواهینامه آموزشگاه جوش TWI- گواهینامه مورد تایید فنی و حرفه ای – گواهینامه با امضاء مهندس ادب آوازه – دکتر انصاری – هزینه گواهینامه آموزشی – زبان گواهینامه آموزشی – اعتبار گواهینامه آموزشی – امضاء کنندگان گواهینامه آموزشی – سازمان صادر کننده گواهینامه آموزشی – انجمن آزمایشات غیر مخرب آمریکا – دوره بازرسی چشمی جوش – دوره بازرسی و تست مایع نافذ – دوره التراسنیک – دوره رادیوگرافی و پرتونگاری – دوره ذرات مغناطیسی – دوره تست جریان های گردآبی – UT – MT – PT – VT- RT – ET – TWI

 

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...