مدیریت آموزشگاه ایجوش اعتقاد دارد تحقق مناسب ماموریت فوق در راستای ارتقای سطح رضایت مشتریان و سایر طرف‌های ذینفع، با بهره‌مندی از سیستم‌های مدیریتی امکان‌پذیر می‌باشد. به همین منظور و با توجه به نقش کیفیت در مجموعه فعالیتهای آموزشی، نسبت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO9001:2008 اقدام و اهداف کلان خود را به شرح زیر اعلام می‌‌دارد:

چشم اندازهای آموزشگاه

1- ارتقاء و افزایش بهره وری با استفاده بهینه از منابع به صورت توسعه فعالیتها و کاهش اتلافها
2- بهبود مستمر کیفیت با ارتقاء فرهنگ کیفیت و شناخت صحیح و بهبود خدمات و تولیدات
3- کسب سهم بیشتر بازار و پیشروی در بازار رقابت در راستای افزایش و توسعه کیفی و کمی تولیدات و خدمات
4-  توسعه منابع انسانی با رویکرد کرامت انسانی و بهبود عملکرد کارکنان

از آنجا که موفقیت این سیستم بستگی به مشارکت تمامی همکاران شرکت دارد، لذا از کلیه مدیران و کارکنان انتظار می‌رود نسبت به لحاظ نمودن خط‌مشی کیفیت در تمام فعالیتهای خود، اقدام نمایند. بدیهی است مدیریت شرکت نیز از کلیه فعالیت‌های تعیین شده در این مسیر و تامین بسترهای لازم، حمایت کامل خواهد نمود.

ارزش های سازمانی این آموزشگاه عبارتست از :

مشتری گرایی: توجه به نیاز و خواسته های مشتری از الویت های برنامه سازمانی این مرکز می باشد.

دانش محوری: با جمع آوری اطلاعات و بروز رساندن اطلاعات تخصصی و تجربی و در دسترس قراردادن آنها در اینترانت درجهت افزایش سطح دانش درجامعه فعالیت می نماییم.

مشارکت کارکنان: تیمهای مختلفی در سازمان تشکیل وتلاش میشود تا کلیه کارکنان در تیم های موضوعه مشارکت موثر داشته باشند.

ما به یکدیگر احترام می گذاریم: دراین راستا ارزشهای اخلاقی همچون صداقت، شفافیت، درستکاری،امانتداری،سرلوحه امور می باشد. شفافیت در ارتباطات: ارائه اطلاعات درست و نتایج حاصله در کنفرانس های مختلف با دعوت مشتریان و تلاش درجهت توسعه اعتماد پروری با مشتریان

خدمات ما:

 

ایجوش دوره های فنی و مهندسی خود را بصورت اختصاصی و آزاد در سراسرکشور برگزار می نماید. علاقه مندان جهت شرکت در دوره های حضوری (استفاده از کارگاه های عملی) هم اکنون می توانند در دوره مورد علاقه خود بصورت حضوری شرکت نمایند. زمان برگزاری دوره های اختصاصی به انتخاب و در محل مورد نظر درخواست کننده می باشد.

 آموزش از طریق بسته های آموزشی جامع بدون نیاز به حضور در کلاس با امکان یادگیری بالا در سراسر کشور، مناسب برای مخاطبینی که امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند. بسته های آموزشی جامعی که شما را از دریافت هرگونه مبحث آموزشی (در زمینه دوره) بی نیاز مینماید. ارسال رایگان بسته های آموزشی به سراسر کشور در کمترین زمان
دوره های آموزش مجازی از طریق ارسال جزوه آموزشی با امکان شرکت در دوره از سراسر کشورهای جهان مناسب برای اشخاصی که نیاز به گواهینامه فوری دارند. اگر به دنبال ارتقاء رده شغلی و یا قدرتمندسازی رزومه کاری خود جهت افزایش شانس استخدام هستید، آموزش مجازی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.
 تبدیل گواهینامه فردی یا شرکتی داخلی به بین المللی، دریافت معتبرترین گواهینامه ها و مجوزات داخلی (مانند اخذ تایید صلاحیت بازرسی فنی از سازمان ملی استاندارد برای شرکت شما) مناسب برای اشخاص یا شرکت هایی که قصد کار در خارج از کشور را داشته یا بدنبال مجوز برای شرکت در مناقصات داخل کشور یا فعالیت در پروژه ها هستند.
درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...