الزامات:

  • تمامي كالاها و خدمات اين سایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
  • طبق ماده 37 قانون تجارت امکان انصراف از ثبت نام در دوره و انتخاب سایر خدمات به صورت کامل تا 7 روز کاری امکان پذیر می باشد.
  • هرگونه کپی برداری و نشر مطالب سایت بدون اجازه کتبی ممنوع بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت
  • خواهشمند است قبل از استفاده از خدمات سایت یا ثبت نام در دوره های آموزشی قوانین آموزشگاه را به دقت مطالعه فرمایید.

 

قوانین و مقررات:

کاربر گرامی، ضمن تشکر از بازدید شما خواهشمند است قبل از استفاده از هرگونه خدمات این سایت قوانین آن را به صورت کامل مطالعه فرمایید. از اینکه قوانین آموزشگاه را به دقت مطالعه نموده و در چهارچوب قوانین اقدام به فعالیت می نمایید از شما سپاسگذاریم. کلیه این قوانین جهت ارائه بهتر خدمات و اطلاع رسانی کامل در خصوص خدمات آموزشگاه تهیه و تدوین شده است. احترام به حقوق کاربران محترم از الویت های اصلی آموزشگاه خواهد بود. لذا توجه شما کاربر گرامی را به این قوانین جلب می نماییم:

 

1- کلیه قوانین آموزشگاه مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است لذا ارائه کلیه خدمات و دوره های آموزشی در چهارچوب این قوانین خواهد بود. همچنین ارائه خدمات و گواهینامه های آموزشی در این آموزشگاه مجاز هستند که از نظر این قوانین منع نشده باشند.

 

2- قوانین ارسال بسته های آموزشی دقیقا مطابق با قوانین شرکت محترم پست جمهوری اسلامی ایران می باشد. لطفا برای مشاهده این قوانین به قوانین پست مراجعه فرمایید. جهت مشاهده و گزارش هر گونه تاخیر لازم است از قسمت رهگیری بسته های پستی اقدام نمایید. داوطلبین گرامی ملزم هستند اطلاعات وارده برای دریافت بسته های آموزشی شامل آدرس پست را به صورت کامل و صحیح وارد نمایند، مسئولیت نقص در ثبت این اطلاعات یا اشتباه بودن آن برعهده ثبت نام کننده خواهد بود. همچنین در صورت برگشت مرسولات پستی (به هر دلیلی از جمله، تغییر آدرس، عدم حضور بیش از سه بار در محل و عدم توجه به دعوت نامه تحویل مرسوله تا یک هفته، اشتباه بودن آدرس پستی و …)، هزینه ارسال مجدد مرسوله دریافت خواهد شد، بدیهی است هزینه ارسال مجدد مرسولات به دلیل وجود هزینه های متفرقه بیشتر از هزینه پستی طبق تعرفه های آموزشی سالیانه در قسمت تعرفه های آموزشی دریافت می گردد. همچنین در صورت مراجعه حضوری برای تحویل مرسوله نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه اضافی نخواهد بود.

 

3- کلیه محصولات و خدمات این آموزشگاه دارای ضمانت سلامت 7 روزه می باشند. لذا داوطلبین محترم می توانند حداکثر یک هفته پس از زمان ثبت نام یا ثبت درخواست خود، بسته آموزشی خود را به صورت کامل کنترل نموده و در صورت مشاهده هرگونه ایراد یا مشکل (سخت افزاری یا نرم افزاری)، مورد را از قسمت ارتباط با واحد آموزش گزارش نمایند. بدیهی است پس از گذشت زمان فوق عدم دریافت گزارش از طرف کاربر یا داوطلب گرامی به معنی دریافت سالم و صحیح بسته آموزشی از طرف وی خواهد بود. لطفا توجه فرمایید شروع زمان این ضمانت نامه از تاریخ ثبت نام یا ثبت درخواست آغاز می شود به جز در مواردی که ارسال بسته آموزشی یا خدمت مورد نظر با تاخیر همراه هستند. همچنین پشتیبانی جهت دریافت جزوات تکمیلی و یا اضافه تر در دوره سه ماهه جز تعهدات آموزشگاه می باشد. هرچند جهت همکاری و پیشرفت بهتر ارایه این نوع خدمات به فراگیران محترم پس از اتمام مدت سه ماهه نیز انجام می شود.

 

4- داوطلبین محترم لازم است قبل از استفاده از هر گونه خدمات و یا ثبت نام در دوره آموزشی، مطالب و محتویات خدمات یا دوره آموزشی  را به صورت کامل مطالعه نموده و پس از اطلاع کامل از شرایط و قوانین آنها اقدام به ثبت نام برای دریافت خدمات نمایند. عدم اطلاع از شرایط و قوانین استفاده از هر خدمات یا دوره آموزشی هیچگونه حقی را برای کاربران ایجاد نخواهد نمود.

 

5- مدت زمان ارائه خدمات به کاربران محترم بعد از ثبت نام حداکثر سه ماه می باشد که پس از گذشت این مدت در صورت نیاز به ادامه دریافت خدمات 30 درصد هزینه اولیه به اضافه هزینه های مالیات جهت تمدیددوره آموزشی یا خدمت ارائه شده، اخذ خواهد شد. (طبق تعرفه های آموزشی)

 

6- در صورتی که خدمات یا دوره جهت ارائه در زمان تعیین شده آماده نشد باشد، داوطلبین محترم می توانند ضمن انصراف از آن دوره یا خدمت، در سایر دوره های آموزشی اقدام به ثبت نام نمایند. در هر صورت به دلیل مشکلات در انتقال وجه، امکان بازگشت هزینه تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت.

 

7- درصورتی که هرگونه حادثه یا قوانین غیرعادی، مانع خدمت رسانی در خصوص مورد یا موارد خاصی گردد، آموزشگاه تا زمان رفع مشکل هیچگونه تعهدی در خصوص ارائه خدمت منع شده نخواهد داشت. در این صورت ارائه خدمات به داوطلبینی که اقدام به درخواست آن نموده باشند تا زمان برطرف شدن مشکل امکان پذیر نخواهد بود و در صورت انصراف آموزشگاه هیچگونه مسولیتی در خصوص پرداخت خسارت نخواهد داشت. در اینصورت آموزشگاه در جایگزین نمودن خدمت یا دوره مورد نظر با خدمات یا دوره های مشابه مجاز دیگر مختار خواهد بود.

 

8- به دلیل مشکلات در استرداد وجه ثبت نام اضافه و یا سایرخدمات، به هیچ عنوان امکان برگشت مبالغ واریزی وجود نداشته و فرد می تواند به اندازه مبلغ طلب خود از سایر خدمات آموزشگاه استفاده نماید.

 

9- استفاده از هر گونه خدمات یا ثبت نام در دوره های آموزشی به معنی پذیرش کلیه قوانین آموزشگاه خواهد بود. لذا عدم مطالعه این قوانین قبل از ثبت نام هیچگونه حقی را برای شخص استفاده کننده از خدمات ایجاد نمی نماید.

 

10- از آنجایی که کلیه فعالیت های این آموزشگاه تحت نظر مراجع مربوطه هستند لذا لازم است درصورت ایجاد هرگونه مشکل یا ابهام برای داوطلبین محترم موارد ابتدا در قسمت های پشتیبانی و مشاوره و صدای مشتری (VOC) پیگری شوند.

 

از آنجایی که هدف همه ما پیشرفت صنعت کشور عزیزمان و در نتیجه رشد و آبادانی کشور می باشد، اطلاع از پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان ما را در رسیدن به این هدف مهم یاری می نماید. لذا از کلیه داوطلبین گرامی خواهشمندیم پیشنهادات خود را از طریق قسمت صدای مشترک(ارسال شکایات) ارسال فرماییند. همچنین اگر در دوره خاصی شرکت نموده اید، حتما از طریق نظرسنجی نظرات خود را در مورد دوره مورد نظر خود اعلام بفرمایید.

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...