با توجه به نیاز صنعت کشور به دوره های تخصصی و کاربردی آموزشگاه ایجوش در نظر دارد از کلیه علاقه مندان به برگزاری دوره های حضوری در سراسر کشور در زمینه های فنی و مهندسی دعوت به همکاری نمایید.

کلیه آموزشگاه ها، دانشگاه ها، دانشجویان، انجمن ها و سایر علاقه مندان می توانند دوره های مد نظر خود را با همکاری این آموزشگاه در شهر یا دانشگاه خود برگزار نمایند. کلیه دوره ها در زمینه های بازرسی فنی، آزمایشات غیرمخرب (NDT)، ایمنی و بهداشت صنعتی، مهندسی عمران، مدیریت پروژه و کنترل پروژه، کنترل کیفیت جامع، جوش و مهندسی جوش و … می باشد.

بدین منظور آموزشگاه ایجوش با تامین بهترین اساتید کشور به همراه تجهیزات تخصصی آموزشی جهت برگزاری کارگاه عملی در محل برگزاری کلاس ها و ارایه معتبرترین مدرک آموزشی پایان دوره به شرکت کنندگان در دوره های آموزشی زمینه را برای برگزاری دوره های فنی و مهندسی در سراسر کشور فراهم می نماید.

لذا شما علاقه مندان گرامی به برگزاری دوره آموزشی می توانید با هزینه مناسب و بالاترین کیفیت آموزشی (از طریق حذف واسطه ها و هزینه های اضافه) دوره مورد نظر خود را در شهر خود با کمک آموزشگاه ما برگزار نمایید.

زمینه های تخصصی برگزاری دوره آموزشی بصورت کلاس حضوری به شرح زیر می باشد:

  • گروه آموزشی بازرسی فنی
  • گروه آموزشی آزمایشات غیرمخرب (NDT)
  • گروه آموزشی ایمنی و بهداشت صنعتی
  • گروه آموزشی مهندسی عمران
  • گروه آموزشی مدیریت پروژه و کنترل پروژه
  • گروه آموزشی کنترل کیفیت جامع
  • گروه آموزشی جوش و مهندسی جوش
  • سایر گروه های فنی و مهندسی

 

لازم به ذکر است فراخوان فوق تنها مربوط به برگزاری کلاس و دوره های حضوری بوده و دوره های غیرحضوری انحصارا توسط دفتر مرکزی آموزشگاه برگزار می گردد. لذا خواهشمند است از ارسال درخواست همکاری یا اخذ نمایندگی برای برگزاری دوره غیرحضوری خودداری فرمایید.

جهت اطلاعات بیشتر لازم است با پشتیبانی تماس بگیرید.

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...