دوره تخصصی بازرسی جوش:

دوره تخصصی بازرسی جوش یکی از پرکاربردترین دوره های فنی و مهندسی بوده که در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد. بازرسی جوش سطح 1 و 2 در حال حاضر به عنوان پرطرفدارترین دوره های آموزشگاه در حال برگزاری به سه روش حضوری، غیرحضوری و مجازی می باشد.

دوره بازرسی چشمی جوش سطح 1 و 2:

این دوره تخصصی به صورت های دوره حضوری، دوره غیرحضوری (آموزش از طریق بسته های جامع آموزشی)، دوره آموزش مجازی  (آموزش از طریق جزوه) برگزار می شود. لطفا جهت مشاهده اطلاعات بر روی هر قسمت کلیک فرمایید:

الف) دوره بازرسی چشمی جوش سطح 1 و 2 بصورت کلاس حضوری:

در حال حاضر محل برگزاری این دوره ها در دانشگاه جامع علمی کاربردی انتخاب اصفهان می باشد. این دوره ها برای اشخاصی که از نظر زمان و هزینه محدودیتی ندارند بسیار مناسب هستند و همچنان به عنوان یکی از قویترین روش های آموزشی محسوب می گردد. در پایان دوره پس از قبولی در آزمون حضوری گواهینامه درخواستی صادر خواهد شد.  همچنین امکان برگزاری این دوره ها (با درخواست رسمی) در سراسر کشور امکان پذیر می باشد. رضایت شرکت کنندگان در این دوره ها بیش از ۹۰ درصد بوده است.

همچنین این دوره در سراسر کشور به سفارش سازمانها، شرکت ها، دانشگاه ها، موسسات آموزشی و کلیه گروه های علاقمند در کلیه شهرهای داخل کشور و خارج از کشور برگزار می شود.

لطفا جهت ثبت نام در دوره حضوری به آدرس اصفهان خیابان پروین – نبش عسگریه – دانشگاه انتخاب مراجعه فرمایید و یا با یکی از شماره های پشتیبانی 09109309003 – 09109309004 – 09109309005 و یا 03137777403 – 03137777404 – 03137777405 داخلی شماره 1 تماس حاصل فرمایید.

دوره آموزشی بازرسی جوش سطح 1 و 2 – حضوری

 

 

 ب) دوره غیرحضوری بازرسی چشمی جوش سطح 1 و 2:

آموزش در این دوره ها از طریق بسته های قدرتمند و جامع آموزشی انجام می شود. در این دوره ها فراگیران می توانند بدون نیاز به حضور در کلاس  با کیفیت دوره های حضوری آموزش مورد نظر خود را ببینند. این نوع کلاس ها برای داوطلبینی که امکان حضور در کلاس حضوری را ندارند مناسب است. کیفیت آموزشی با توجه به بسته های قدرتمند هر دوره بسیار بالا و قابل توجه است. رضایت افراد شرکت کننده در این نوع دوره ها بیش از ۹۷ درصد بوده است.

این دوره ها بصورت غیرحضوری و ارسال بسته آموزشی برگزار خواهد شد. بصورتی که کلاس قبلا برگزار شده است و استادی که به عنوان مدرس دوره برای تدریس دوره معرفی گردیده دوره آموزشی را طبق سرفصل های معرفی شده بصورت جداگانه تدریس می نماید.

لازم به ذکر است که کلاس فوق خالی از دانشجو بوده و استاد دوره با توجه به غیرحضوری بودن مباحث را تشریح می نماید. در کنار ندریس های کلاسی مباحث، کارگاه عملی وجود دارد که بصورت عکس و فیلم از نحوه روند بازرسی تهیه گشته و مثال های عینی دوره نمایش داده خواهد شد.

در این دوره ها داوطلب در صورتی که با مباحث پیچیده و هرگونه سوالی مواجه شود به راحتی می تواند سوال خود را بصورت کتبی ارسال نموده و جواب آن را بصورت کتبی دریافت نماید. همچنین کلیه جزوات و استانداردهای مورد نیاز در این دوره ها هم به زبان فارسی و هم لاتین در اختیار داوطلبین قرار داده خواهد شد. لطفا جهت مشاهده اطلاعات کامل برگزاری این دوره بصورت غیرحضوری بر روی لینک زیر کلیک فرمایید:

 دوره غیرحضوری بازرسی جوش سطح 1 و 2 – دوره غیرحضوری

 

 

ج) آموزش مجازی بازرسی چشمی جوش سطح 1 و 2:

در این روش آموزشی داوطلب پس از ثبت نام جزوه های آموزشی و مباحث مربوط را بصورت فایل های الکترونیکی از سایت (ایمیل، تلگرام، دانلود لینک مستقیم) دریافت نموده و پس از مطالعه در آزمون دوره بصورت آنلاین شرکت می نماید.

در این روش فراگیر می تواند سوالات و ابهامات خود را از مدرس دوره سوال نموده و رفع اشکال بنماید.

این روش مناسب برای داوطلبینی که امکان دسترسی به دوره های حضوری و بسته های آموزشی غیرحضوری نداشته و یا در خارج از کشور اقامت دارند، مناسب می باشد. هزینه این دوره ها نسبت به روش های قبلی مناسب تر هستند و داوطلبین می توانند در چندین دوره بصورت همزمان شرکت نمایند.

آموزش در دوره های مجازی با استفاده از جزوات و پاورپینت های قدرتمند آموزشی انجام میشود. همچنین داوطلبین در صورت داشتن سوال می توانند با اساتید خود در ارتباط باشند. این دوره ها از نظر هزینه بسیار مناسب هستند و نیاز به حضور در کلاس نخواهند داشت. رضایت شرکت کنندگان در این نوع دوره ها بیش از ۸۰ درصد بوده است.

 آموزش مجازی بازرسی جوش سطح 1 و 2 – دوره مجازی

 

 

جهت مشاهده لیست کامل دوره ها به همراه هزینه آنها بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

مشاهده لیست کامل دوره های آموزشی

 

 

 

 

 

جهت مشاهده لیست کامل دوره ها (به صورت فایل پی دی اف) به همراه هزینه آنها بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

دانلود لیست دوره های آموزشی

 

 

 

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...