آموزش در دوره های مجازی با استفاده از جزوات و پاورپینت های قدرتمند آموزشی انجام میشود. همچنین داوطلبین در صورت داشتن سوال می توانند با اساتید خود در ارتباط باشند. این دوره ها از نظر هزینه بسیار مناسب هستند و نیاز به حضور در کلاس نخواهند داشت. رضایت شرکت کنندگان در این نوع دوره ها بیش از ۸۰ درصد بوده است.

چه نوع دوره ای برای شما مناسب تر است؟

   وجود نیروی متخصص و فنی از جمله شاخص های مهم پیشرفت یک کشور محسوب می گردد. استفاده از روش های آموزشی متنوع و فراگیر جهت تربیت نیروی ماهر و فنی، در نتیجه رشد و شکوفایی صنایع یک کشور الزامی می باشد. با توجه به شرایط مخاطبین دوره های فنی و مهندسی سیستم های آموزشی قدرتمندی مطابق مدل های جهانی طراحی شده است. اطلاعات بیشتر 

   از آنجایی که وجود مخاطبین دوره های آموزشی با شرایط متفاوت باعث بوجود آمدن نیاز های آموزشی مختلف خواهد شد، وجود سیستم های فراگیری متنوع برای پاسخگویی به این نیازهای آموزشی،  الزامی است، لذا آموزشگاه ایجوش همواره سعی دارد در ارایه سیستم های آموزشی جدید در کشور نوآری داشته باشد. از این رو اقدام به برگزاری دوره های آموزشی خود به سه روش حضوری، غیرحضوری و آموزش مجازی نموده است:

دوره مجازی (آموزش مجازی):

   آموزش در این نوع دوره ها از طریق ارسال (ایمیل) جزوه دوره می باشد. این دوره برای اشخاصی که با خود دوره آشنایی دارند و یا کار آنها مرتبط با دوره است بسیار مناسب هستند، زیرا معمولا اینگونه افراد نیاز به حضور در کلاس حضوری نداشته و با در اختیار داشتن جزوه قادر به مطالعه و شرکت در آزمون آن خواهند بود.

   از نظر هزینه ای به علت حذف هزینه های دوره حضوری و بسته های آموزشی دوره های غیرحضوری، کمترین هزینه را در روش های مختلف آموزشی دارند.

   گواهینامه های این دوره ها همانند دوره های حضوری و غیرحضوری معتبر هستند و امکان درخواست گواهینامه بین المللی پس از قبولی در آزمون برای این نوع دوره ها وجود دارد.

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تفاوت دوره های غیرحضوری و مجازی مراجعه بفرمایید.

نحوه ثبت نام در دوره های مجازی:

پس از انتخاب دوره کافی است جهت ثبت نام به دریافت جزوات از طریق پشتیبانی تلگرام به شماره 09109309003 و یا ای دی @ejosh درخواست خود را ارسال فرمایید.

جهت اطلاع از لیست کامل دوره های آموزش مجازی (به صورت فایل pdf) کافی است در پایین صفحه سمت چپ قسمت مرکز آموزش بر روی  لیست کامل دوره های آموزشی کلیک بفرمایید.

لیست کامل دوره های آموزش مجازی به همراه هزینه هر دوره

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...