کنترل کیفیت در پروژه های صنعتی سطح 1
(ویژه سازمانها، شرکت های دولتی و خصوصی، دانشگاه ها و موسسات آموزشی، انجمن های علمی و  سایر علاقه مندان)
مدرسان دوره: جناب آقای دکتر امیر رضا انصاری – جناب آقای مهندس محمد ادب آوازه – جناب آقای مهندس حسن حمیدی – جناب آقای مهندس علی رفیعی – جناب آقای مهندس حسن امینی
«لطفا جهت مشاهده رزومه اساتید محترم به قسمت اساتید آموزشگاه مراجعه فرمایید»
مدت دوره: بین 2 تا 10 روز طبق درخواست

((قابلیت اختصاصی شدن دوره و تمرکز بر مطالب انتخابی و مرتبط با کارگاه اختصاصی))

زمان درخواست: حداقل یک هفته قبل از برگزاری دوره لطفا استاد دوره مورد نظر خود را انتخاب فرمایید
زمان ارائه دوره: طبق درخواست
پیش نیاز: ندارد (کلیه رشته های فنی و مهندسی)
(این دوره از پایه تدریس شده است و کلیه مطالب مقدماتی مورد نیاز در آن گنجانده شده است)
اهداف دوره درحال بروز رسانی
درحال بروز رسانی
درحال بروز رسانی
درحال بروز رسانی
درحال بروز رسانی
هزینه تدریس دوره: شامل: »»» تدریس استاد بصورت روزانه
»»» ارسال تجهیزات آموزشی و برگزاری کارگاه آموزشی


 گواهینامه های اتمام دوره*

(پس از قبولی در آزمون)

 

 لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی هر قسمت کلیک کنبد:

  √ گواهینامه موسسه آموزش و مهندسی جوش ایران (همراه با دوره)
گواهینامه شرکت BOW انگلستان
گواهینامه انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا ASNT LEVEL I & II
گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای کشور
گواهینامه دانشگاه صنایع و معادن ایران

 

  ملاحظات:

– کیفیت تدریس کلیه اساتید فوق برای برگزاری دوره های معرفی شده از طرف آموزشگاه به صورت کامل ضمانت می گردد و در صورت نارضایتی کارفرمای محترم وجه پرداختی بازگشت خواهد شد.

– به منظور رزرو استاد برای تاریخ مورد نظر آن شرکت محترم، حداقل یک هفته قبل بایستی هماهنگی های مورد نظر با استاد درخواستی جهت آزاد بودن برنامه آموزشی صورت گیرد.

– به منظور رزرو زمان تدریس هر استاد 50 درصد هزینه تدریس دریافت می شود و مابقی هزینه تدریس پس از شروع تدریس استاد در کارگاه محترم آن شرکت اخذ خواهد شد.

– تامین تجهیزات آموزشی عمومی (مانند مکان آموزشی، میز و صندلی، ویدیو پرژکتور در صورت تعداد بالای 4 نفر، تکثیر جزوات و فرم های مورد نیاز و … ) به عهده آن شرکت محترم بوده و تامین تجهیزات تخصصی (مانند: دستگاه التراسنیک، ست پی تی، گیج های بازرسی، دستگاه ذرات مغناطیسی و …) به همراه تدریس استاد ارائه خواهد شد.

– برای تعداد بالای 4 نفر به دلیل افزایش نیاز به تجهیزات تخصصی آموزشی به ازاء هر 4 نفر اضافه شده 20 درصد به هزینه تدریس اضافه خواهد شد. حداکثر ظرفیت برای هر کلاس در یک دوره 20 نفر می باشد.

– هزینه کامل ایاب و ذهاب، اقامت استاد (شهر خارج از محل سکونت)، پذیرایی و … خارج از هزینه های فوق بوده و بر عهده آن شرکت محترم می باشد.

– هزینه صدور گواهینامه بین المللی انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا (ASNT) در سطح 1 و 2 به ازاء هر نفر مبلغ پانصد هزار ریال (معادل پنجاه هزار تومان) پس از قبولی در آزمون اخذ خواهد شد.

برای دریافت گواهی بین المللی ASNT  سه آزمون عمومی، استاندارد و عملی در پایان دوره از شرکت کنندگان در دوره گرفته خواهد شد که شرط قبولی در هر آزمون گرفتن نمره 70 از 100 خواهد بود و شرط قبولی در دوره اخذ حداقل معدل 80 در سه آزمون می باشد. (نمره قبولی آزمون ها طبق فرمت مشخص شده ASNT در گواهینامه ذکر خواهد شد.)

 

محتویات دوره آموزشی √ فیلم آموزشی، شامل بیش از 40 عنوان سرفصل مربوط به دوره
√ فیلم کارگاه آموزشی شامل فیلم هائی از پروژه های مختلف و کارگاه موسسه
√ نرم افزار های مورد نیاز مرتبط با دوره
√ نمونه فرم ها و مستندات مورد نیاز
√ کلیه استانداردها، اطلاعات فنی (زبان فارسی و لاتین) و هر آنچه درارتباط با این دوره نیاز است

از اینکه ابتدا با دقت مطالب مربوط به دوره ها را مطالعه نموده و تنها در صورت ابهام یا ثبت نام در دوره با پشتیبانی تماس برقرار مینمایید سپاسگذاریم.

 

نحوه ثبت نام                       مشاهده انواع گواهینامه های آموزشی                       فرم ثبت نام

 

 

کلمات کلیدی صفحه: کنترل کیفیت در پروژه های صنعتی – آزمون های غیرمخرب – دوره غیرحضوری – دوره کنترل کیفیت در پروژه های صنعتی – دوره تخصصی – مهندسی و تخصصی – دوره بازرسی – سراسر کشور – فنی و مهندسی – کلاس تخصصی کنترل کیفیت در پروژه های صنعتی – کنترل کیفیت در پروژه های صنعتی در صنعت – کنترل کیفیت در پروژه های صنعتی در پروژه – دوره غیرحضوری کنترل کیفیت در پروژه های صنعتی – دوره مجازی کنترل کیفیت در پروژه های صنعتی

 

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...