دانشگاه جامع علمی و کاربردی

   علاقه مندان می توانند جهت تحصیل در رشته های دانشگاهی مرتبط با جوش و مهندسی جوش در دانشگاه علمی کاربردی انتخاب (دارای شعب متعدد در سراسر کشور) ثبت نام بفرمایند و پس از گذراندن واحد های آموزشی مشخص شده وزارت علوم، مدرک کاردانی یا مهندسی (لیسانس) وزارت علوم را دریافت نمایند، مدارک دانشگاهی این دانشگاه جزء معتبرترین مدارک داخل کشور و همچنین در سطح بین المللی می باشد.

   لازم به ذکر است جهت ورود به بعضی از رشته های دانشگاهی نیازی به دادن کنکور نمی باشد و کلیه ثبت نام ها و پذیرش دانشجو زیر نظر وزارت علوم و از طریق سایت سازمان سنجش می باشد. که این فرآیند در سال دو بار، هر بار قبل از شروع یک ترم تحصیلی انجام میشود.

   دانشگاه علمی کاربردی انتخاب یکی از قویترین مراکز آموزشی در زمینه تخصصی جوش و مهندسی جوش است که تجهیزات کامل و مناسبی برای آموزش تخصصی در این زمینه در اختیار دارد. همراه شدن مباحث تئوری با عملی و نزدیک کردن دانشگاه به صنعت از جمله مزایای دانشگاه انتخاب است. جهت ثبت نام و یا اطلاعات بیشتر از رشته های تحصیلی موجود در دانشگاه انتخاب با یکی از شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

معرفی رشته های دانشگاه انتخاب:

جهت معرفی رشته های دانشگاه انتخاب با شماره های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...