حریم خصوصی

حریم خصوصی

با توجه به روز افزون شدن استفاده از فضای سایبری نیاز به امنیت استفاده از این فضا جز ضروریات یک سایت اینترنتی خواهد بود لذا این سایت نیز طوری طراحی گردیده شده که حداکثر امنیت برای استفاده از کاربران آن در استفاده از سایت وجود داشته باشد. در ادامه به استاندارد های در نظر گرفته شده در این زمینه پرداخته ایم.

استفاده از سیستم رمز نگاری شده برای تبادل اطلاعات

امروزه استفاده از سیستم پیشرفته کد گذاری شده https به جای استفاده از درگاه http به یکی از ابزارهای مهم جهت برقراری یک ارتباط امن محافظ شده تبدیل شده است. این سایت نیز از همین سیستم https جهت ارتباط کاربران با سرور اصلی استفاده می نمایید. لذا کلیه داده ها جهت ارسال و دریافت (مابین سرور و کاربران سایت) به صورت کدهای رمزنگاری شده است.

استفاده از سرور های امن و استاندارد

استفاده از سرور های بروز با امنیت فوق العاده باعث شده است تا وب سایت آموزشگاه ایجوش همیشه در دسترس و امن باشد. از اطلاعات ثبت نامی شما به خوبی پشتیبان گرفته می شود و ب هیچ عنوان اطلاعات شما از بین نخواهد رفت.

استفاده از سرور های داخلی

جهت بالا رفتان امنیت سایت و سرعت دسترسی راحت تر و بهتر به آن از سرور های امن و مطمن داخل کشور استفاده شده است. استفاده از سرور داخلی باعث افزایش سرعت دسترسی کاربران داخل کشور خواهد شد.

استفاده از سیستم پیشرفته رمز گذاری شده جهت هر گونه اطلاعات خصوصی

تمامی اطلاعات خصوصی کاربران توسط سیستم های رمز نگاری محافظت می گردد و به صورتی که توانایی دسترسی به آنها برای حتی خود سایت وجود ندارد.

ما چه استفاده ای از اطلاعات شما میکنیم؟

این سایت از بازدید کاربران محترم از صفخات مختلف در برنامه ریزی برای تامین خواسته های آنها  استفاده می نمایید. پسورد های کاربران به هیچ عنوان داخل سایت ذخیر نمی شود تنها به صورت کد نگاری شده بدون امکان دسترسی در دیتا بیس ذخیره خواهد شد. همچنین از اطلاعات خصوصی مانند شماره تماس، ایمیل و … کاربران به هیچ عنوان برای تبلیغات این آموزشگاه یا سایرین استفاده نخواهد شد.