ایجوش بعنوان بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی

   یکی از مهمترین اهدف آموزشگاه ایجوش (مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران) ایجاد یک سیستم فراگیر آموزشی در صنایع مختلف کشور مخصوصاً صنعت نفت و گاز بوده است، در رسیدن به این هدف مهم فراگیران دوره های فنی و مهندسی آموزشگاه در سال 1394 از 10 هزار نفر گذشت که وجود این تعداد فراگیر در دوره های آموزشی یک رکورد بالا محسوب می گردد.

   علاوه بر فراگیران دوره های آموزشی در داخل کشور، برگزاری دوره های تخصصی برای فارسی زبانان و غیرفارسی زبانان خارج از کشور نیز به صورت گسترده ای انجام پذیرفته است. به صورتی که ایجوش در رزومه خود از ده ها شرکت خارجی و بین المللی معتبر در صنایع مختلف، تقدیر نامه آموزشی (جهت آموزش پرسنل شرکت های مذکور) دارد. این افتخار بزرگ در زمینه آموزشی در داخل کشور بی سابقه می باشد و ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران اولین مرکز آموزشی در ایران می باشد، که مفتخر به دریافت آن شده است.

   هم اکنون داوطلبین فراگیر دوره های فنی و مهندسی در آموزشگاه ایجوش در معتبرترین شرکت های ایران و سراسر جهان منجمله کشورهای: کانادا، استرالیا، آمریکا، ایتالیا، سوئد، نروژ، آلمان،ترکیه، عراق، قطر، امارات، افغانستان و … مشغول به فعالیت هستند. آموزشگاه ایجوش به همراه کلیه دانش پذیران آن به عنوان بزرگترین خانواده فنی و مهندسی داخل کشور محسوب می شود.

بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی

ایجوش بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی

  • دارای پروانه رسمی آموزشگاه فنی از وزارت کار و رفاه اجتماعی
  • صدور گواهینامه تخصصی از مراجع معتبر داخلی و بین المللی
  • اخذ مجوزات فعالیت حقیقی و حقوقی از مراجح داخلی و بین المللی
  • بزرگترین مرجع برگزار کننده دوره های فنی و مهندسی در خاورمیانه
  • دارای بیش از 10 هزار دانش آموخته در دوره های فنی و مهندسی
  • همکاری و عضویت با مراجع معتبر داخلی و بین المللی

 

 

مرکز آموزشی ایجوش دوره های تخصصی فنی و مهندسی خود را بصورت اختصاصی و آزاد در سراسرکشور برگزار می نماید. علاقه مندان میتوانند جهت شرکت در دوره های حضوری (استفاده از کارگاه های عملی) هم اکنون در دوره مورد علاقه خود بصورت حضوری شرکت نمایند. زمان برگزاری دوره های اختصاصی به انتخاب و در محل مورد نظر درخواست کننده می باشد.

 آموزش غیرحضوری از طریق پکیج آموزشی کامل بدون نیاز به حضور در کلاس با امکان یادگیری بالا در سراسر کشور بدون نیاز به حضور در کلاس، مناسب برای مخاطبینی که امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند. پکیج آموزشی جامعی که شما را از دریافت هرگونه مبحث آموزشی (در زمینه دوره) بی نیاز مینماید. ارسال رایگان بسته های آموزشی به سراسر کشور در کمترین زمان از طریق پست انجام میشود.
در این روش آموزشی دوره های آموزش مجازی از طریق ارسال جزوه آموزشی با امکان شرکت در دوره از سراسر کشورهای جهان مناسب برای اشخاصی که نیاز به گواهینامه فوری دارند. اگر به دنبال ارتقاء رده شغلی و یا قدرتمندسازی رزومه کاری خود جهت افزایش شانس استخدام هستید، آموزش مجازی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.
 تبدیل مدرک فردی یا شرکتی داخلی به بین المللی، دریافت معتبرترین گواهینامه ها، مدارک و مجوزات داخلی (مانند اخذ تایید صلاحیت بازرسی فنی از سازمان ملی استاندارد برای شرکت شما) مناسب برای اشخاص یا شرکت هایی که قصد کار در خارج از کشور را داشته یا بدنبال مجوز برای شرکت در مناقصات داخل کشور یا فعالیت در پروژه ها هستند.
درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...