برگزاری دوره های کارگاهی و مهارتی

برگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدرت در زمینه های بازرسی فنی، بازرسی جوش، تست های غیر مخرب (VT-PT-MT-UT-RTI) و سایر دوره های فنی و مهندسی به صورت فشرده در سراسر کشور از جمله خدمات آموزشگاه ایجوش می باشد.

 

برگزاری کارگاه های تخصصی و فنی:

هم اکنون آموزشگاه ایجوش در حال برگزاری کارگاه های تخصصی آموزشی در زمینه دورههای ارایه شده در سراسر کشور می باشد. که مخاطبین محترم می توانند با توجه به نیاز خود در این کارگاه ها شرکت نموده و مهارت خود را افزایش دهند.

 

شرکت در کارگاه آموزشی:

این کارگاه ها در حوزه های بازرسی جوش، استفاده از گیج های جوشکاری، استفاده از تجهیزات تست غیرمخرب (دستگاه التراسنیک، تفسیر فیلم، اسپری تست پی تی، تست ذرات مغناطیسی و …) می باشد. که در آنها بصورت کاملا عملی نحوه استفاده از تجهیزات و روش کار بصورت جامع آموزش داده می شود.

جهت اطلاعت بیشتر در تلگرام به پشتیبانی به شماره 09109309003 تماس حاصل فرمایید

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...