انجمن مهندسی جوش ایران

   در دنیای امروزی تالارهای گفتگوی قوی ای برای بحث ، تبادل نظر، پرسش و پاسخ و … در صنایع و تخص های مختلف وجود دارد. یکی از صنایع مهمی که وجود انجمن مهندسی برای آن ضروری و مهم است صنعت جوش و مهندسی جوش می باشد.

   نیاز به یک تالار تخصصی اینترنتی برای گفتگو در مباحث تخصصی میتواند کمک شایانی به ارتقاء این صنعت در داخل کشور بنماید. لذا ایجوش اقدام به راه اندازی انجمن مهندسی جوش در آدرس http://forum.ejosh.ir/ نموده است.

   هم اکنون ایجوش از کلیه مهندسان، تکنسین ها، متخصصان و سایر علاقمندان گرامی دعوت می نماید، با مراجعه به سایت انجمن مهندسی جوش ایران، اقدام به ثبت نام و شرکت در مباحث علمی بفرمایند. لازم به ذکر است کلیه فعالیت های ثبت نام و فعالیت در انجمن مهندسی جوش ایران بصورت کاملا رایگان بوده و به دوستانی که دارای بیش از 100 مطلب مفید علمی جدید در زمینه تخصصی جوش در این انجمن باشند، لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

کارت عضویت در انجمن جوش

   پس از عضویت در انجمن می توانید درخواست کارت عضویت در انجمن مهندسی جوش ایران را نیز بدهید و کارت عضویت در انجمن مهندسی جوش ایران دریافت بفرمایید.

   هزینه صدور کارت عضویت بصورت اعتبار 1 ساله 20000 تومان می باشد، که امکان صدور کارت به مدت 3 سال نیز وجود دارد، از هزینه پرداختی حق عضویت صرف پیشرفت و سرمایه گزاری در مباحث علمی تخصصی جوش استفاده خواهد شد.

   همچنین عضویت در انجمن مهندسی جوش برای دانشجویان رشته های مهندسی متالورژی، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی نفت و گاز، مهندسی بازرسی فنی، مهندسی جوش و سایر رشته های مهندسی و فنی مرتبط 20 درصد تخفیف در صدور کارت عضویت انجمن مهندسی جوش خواهد داشت.

برای ورود به انجمن مهندسی جوش ایران بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

انجمن مهندسی جوش ایران

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...