ضمن عرض تشکر از تمامی هواداران و دانشجویان ایجوش در حمایت از برند ایجوش در فضای مجازی مدیریت روابط عمومی ایجوش لازم میداند مواردی را به استحضار بازدید کنندگان گرامی برساند:

1- کلیه بنرهای و تبلیغات مرتبط با ایجوش در فضای مجازی و چاپی، دارای شماره تلفن ثابت یا همراه معتبر می باشند و هرگونه بنر و تبلیغ با نام مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران و لوگوی ایجوش از طریق شماره های دفتری مرکزی : 03137777403 الی 03137777405 قابل رهگیری هستند.

2- متاسفانه طبق گزارش های متعدد دریافتی عده ای سود جو با استفاده از نام مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران و برند ایجوش اقدام به ثبت نام در دوره آموزشی با قیمت های پایین تر از عرف نموده که ایجوش در حال بررسی و امکان اقدام قضایی این موضوع می باشد. لذا از مخاطبین محترم درخواست می گردد منبع صحت هر گونه بنر و تبلیغ مشکوک را حتما قبل از اظهار نظر بررسی بفرمایند. دیدن یک بنر یا تبلیغ در کانال هایی پر بازدید هرگز دلیل کافی برای معتبر بودن آن تبلیغ نخواهد بود، مخاطبین فضای مجازی به راحتی می توانند با بازدید از سایت ساماندهی وزارت ارشاد یا اینماد وزارت صنایع از اعتبار سایت های فعال در فضای مجازی اطلاع یابند. برای مشاهده بر روی لینک زیر کلیک بفرمایی:

http://naftir.com/enamad.html

 

نماد اعتماد ایجوش

نماد اعتماد ایجوش

 

نماد صلاحیت وزارت ارشاد

نماد صلاحیت وزارت ارشاد

 

3- از آنجایی که ایجوش هزاران دانشجوی خارج از کشور و ده ها هزار دانشجوی داخل کشور داشته و از دهها شرکت معتبر از کشورهای استرالیا ، کانادا، سوئد، آلمان، اتریش، انگلستان، اربیل و … دارای قدیر نامه رسمی است  و همچنین گواهینامه صادر شده از این مرکز دارای گارانتی اعتبار هستند، لذا انتقادها و اظهار نظرها در مورد پایین بودن قیمت های ایجوش قابل بررسی نخواهد بود و وظیفه روابط عمومی ایجوش سعی در گسترش کیفیت خدمات خواهد داشت نه پاسخ به اظهار نظرات غیر معتبر و تبلیغاتی. پایین بودن قیمت تمام شده هنر یک برند معتبر است و پایین نگه داشت قیمت خدمات همراه با کیفیت بالا جز اهداف اصلی آموزشگاه ایجوش است.

4- ایجوش تنها آموزشگاه معتبر کشور (در حال حاضر) در زمینه بازرسی جوش از نظر سایت گوگل می باشد و دیگر آموزشگاهای مشابه داخل کشور هیچ یک از استانداردهای یک آموزشگاه معتبر را از نظر معتبرترین سایت جهان نداشته اند. برای این منظور کافی است کلمه “ایجوش” یا “ejosh” را در سایت معتبر گوگل سرچ بفرمایید تا مشخصات ایجوش به عنوان یک مرکز آموزشی معتبر به شما نمایش داده شود.

سایت معتبر از نظر گوگل

سایت معتبر از نظر گوگل

لذا با توجه به زیاد شدن فعالیت های غیرمجاز از تمامی کاربران فضای مجازی درخواست می نماییم قبل از خواندن هر نوع تبلیغ یا ادعایی حتما از مراجع معتبر منبع انتشار را استعلام بفرمایید.

در پایان روابط عمومی آموزشگاه  از تمامی عزیزانی که از برند ایجوش بصورت خودجوش حمایت می نمایند، صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید.

با تشکر. روابط عمومی آموزشگاه ایجوش

 

 

 

اطلاعیه دوره بازرسی جوش, سایت معتبر, آموزشگاه معتبر بازرسی جوش, نماد اعتماد, نماد تایید صلاحیت, وزارت ارشاد, وزارت صنایع معادن

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...