در راستای رفاه حال بیشتر داوطلبین محترم آموزشگاه ایجوش به سامانه پرداخت موبایلی (USSD) متصل گردید. هم اکنون داوطلبین محترم می توانند بدون نیاز به اینترنت هزینه دوره های خود را پرداخت نموده و ثبت نام نمایند.

سامانه پرداخت موبایلی یکی از امن ترین روش های پرداخت غیر حضوری است که در حال حاضر تقریبا تمامی قبوض خدماتی از این طریق پرداخت می گردد. در حال حاضر این سامانه اخیرا قادر شده است پرداخت های آموزشگاه های معتبر اینترنتی را پشتیبانی نماید.

راهنمای پرداخت موبایلی (USSD):

برای اینکه هرگونه وجه به حساب آموزشگاه ایجوش بابت پرداخت هزینه دوره، گواهینامه آموزشی،  خرید تجهیزات تست غیرمخرب و … واریز نمایید می توانید از طریق تلفن همراه خود (تمامی اپراتورهای تلفن همراه مانند همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا و …) و بدون نیاز به اینترنت پرداخت خود را انجام دهید. توجه بفرمایید استفاده از این روش هیچگونه هزینه یا کارمزدی برای شما نخواهد داشت.

مراحل پرداخت از طریق موبایل:

 

مرحله اول- کد دستوری *741#  را شماره گیری فرمایید. (ابتدا * (ستاره) و سپس عدد 741 و در انتها # (مربع) را درشماره گیر موبایل خود وارد نمایید)

مرحله دوم– با مشاهده منو شرکت به پرداخت ملت (جیرینگ) عدد 3 برای گزینه پرداخت را وارد و ارسال فرمایید.

مرحله سوم – در پاسخ به ارسال شماره یا نام پذیرنده عدد 9003 (شماره پذیرندگی آموزشگاه فنی و حرفه ای ایجوش) را وارد و ارسال فرمایید.

توجه: به جای سه مرحله فوق می توانید از کد دستوری میانبر زیر استفاده نمایید:

سامانه پرداخت موبایلی

مرحله چهارم– مبلغ دوره خود را وارد نموده و ارسال فرمایید . (مبلغ به ریال می باشد ولی لازم نیست نگران اشتباه وارد نمودن اطلاعات باشید زیرا در مرحله آخر اطلاعات پرداخت بصورت کامل نمایش داده خواهد شد و بدون تایید شما هیچگونه مبلغی از حساب شما کسر نمی گردد.)

مرحله پنجم– شماره کارت 16 رقمی خود را وارد فرمایید (کلیه کارت های عضو شبکه شتاب قابل استفاده می باشند)

مرحله ششم– رمز دوم کارت خود را طبق درخواست وارد نمایید. (اگر کارت شما رمز دوم ندارد به راحتی می توانید با مراجعه به یکی از دستگاه های عابر بانک خود رمز دوم کارت خود را دریافت نمایید.)

مرحله هفتم– در این مرحله اطلاعات پرداخت شامل نام پذیرنده (آموزشگاه فنی و حرفه ای) و مبلغ پرداختی به شما نمایش داده میشود در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده صحیح هستند بایستی با ارسال عدد 1 آن را تایید فرمایید.

مرحله نهایی– با دریافت شماره تراکنش خرید می توانید اقدام به ثبت درخواست خود نمایید:

1- در صورتی که متقاضی ثبت نام در دوره آموزشی هستید با این شماره تراکنش از طریق قسمت  ثبت نام در دوره به جای شماره فیش بانکی شماره تراکنش  خود را ثبت بفرمایید.

2- درصورتی که متقاضی دریافت گواهینامه اضافه هستید از طریق منو آموزش به ای دی تلگرام آموزش به شماره تماس 09109309005  و یا ای دی @ejoshedu پیام ارسال نمایید و یا با شماره های 03137777403 الی 405 تماس حاصل فرمایید.

3- در صورتی که متقاضی خرید تجهیزات تست غیرمخرب و بازرسی فنی هستید با یکی از شماره های پشتیبانی و یا تلگرام آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است جهت راهنمایی بیشتر می توانید به تلگرام آموزشگاه به شماره 09109309003 پیام داده و یا در ساعات اداری با یکی از شماره های ثابت 03137777403 الی 03137777405 و یا شماره های موبایل 09109309003 الی 09109309005 تماس حاصل فرمایید.

اگر شماره تراکنش را پس از پرداخت مفقود کردید:

برای دریافت مجدد شماره تراکنش خرید خود می توانید با پشتیبانی شبانه روزی بانک ملت به شماره 02127312731 تماس حاصل فرمایید. لازم است در هنگام دریافت شماره تراکنش خرید خود شماره 16 رقمی کارت و زمان خرید را در اختیار داشته باشید.

در صورتی که امکان تماس گرفتن برای شما با پشتیبانی یه پرداخت ملت وجود ندارد می توانید با چهار رقم آخر کارت خود اقدام به ثبت درخواست به جای شماره تراکنش نمایید (توجه بفرمایید در این صورت درخواست شما ممکن است تا 48 ساعت با تاخیر بررسی و تایید شود)

در کلیه مراحل فوق در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید به ای دی تلگرام آموزشگاه و یا یکی از شماره های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

پرداخت موبایلی, سامانه پرداخت موبایلیussd, پرداخت از طریق تلفن همراه, پرداخت آنلاین, هزینه دوره, پرداخت غیرحضوری, پرداخت موبایل, پرداخت تلفنی

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...