استفاده از جزوات و بسته های آموزشی جامع

   جامع ترین و کامل ترین بسته های آموزشی را در تمامی صنایع و زمینه های فعال داخل کشور از جمله صنایع نفت، گاز پتروشیمی، سازه فولادی، پالایشگاه، ساختمان و عمران، کلیه رشته های فنی و مهندسی و … از ایجوش بخواهید. کادر اساتید و همکاران با تجربه ما در زمینه های مختلف صنعتی بهترین راهنما و مزیت ایجوش برای تهیه بسته های جامع کاربردی هستند.

مرجع علوم فنی و مهندسی

   بدون شک وجود تخصص های فنی و مهندسی در صنایع یک کشور و عدم نیاز به تامین نیرو از خارج باعث پیشرفت آن کشور خواهد شد. برای تربیت و پرورش نیروی متخصص و فنی، نیاز به علوم مناسب، اساتید با تجریه، جزوات قوی، کتاب های آموزشی جامع، فیلم های آموزشی کاربردی و … می باشد.

   ایجوش به عنوان یکی از اصلی ترین تولید کنندگان و ارایه کنندگان، کتاب های آموزشی کاربردی، جزوات آموزشی جامع، فیلم های آموزشی کارگاهی و … می باشد، به طوری که در حال حاضر حجم کلیه اطلاعات حاظر در آموزشگاه ایجوش به صورت مالتی مدیا از ۱۰ ترابایت فراتر رفته و بسته های آموزشی ایجوش در رشته های فنی و مهندسی بعنوان جامع ترین بسته های آموزشی شناخته می شود، که مخصوصا فیلم های آموزشی موجود دربسته ها به عنوان مرجع مورد استفاده آموزشگاه های همکار در سراسر کشور برای کلاس های حضوری شان استفاده می گردد.

   جامع بودن بسته ها و مطالب آموزشی از جمله اهداف مهم برگزاری هر دوره هستند به صورتی که داوطلب با شرکت در یک دوره آموزشی از دریافت اطلاعات و مباحث آموزشی در آن دوره به صورت کامل بی نیاز می گردد. البته این بر عهده فراگیران محترم می باشد که از این مباحث چقدر در کارهای خود استفاده نمایند. ولی به طور کلی بستر مناسب آموزشی برای فراگیران و مخاطبین گرامی فراهم است.

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...