ارایه گواهینامه معتبر و مدرک بین المللی

   داشتن تجربه و مهارت شرط لازم برای رسیدن به درجات شغلی مناسب هستند و هرگز یک شرط کامل نخواهند بود. در کنار دارا بودن توانمدی، داشتن گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی نقش بسزایی در پذیرش جهت استخدام در شرکت های داخلی و مخصوصا کشورهای خارجی می باشد.

   به همین دلیل در سال های اخیر تقاضا برای دریافت مدارک تخصصی در کنار مدارک دانشگاهی رشد بسیار داشته است. که متاسفانه عده ای از سود جویان، با درست کردن شرکت ها و سایت های جعلی به پسوند کشورهای معتبر اروپایی و ادعای معتبر بودن گواهینامه هایشان، اقدام به صدور گواهینامه های بی اعتبار نموده اند. گواهینامه هایی که در آن جهت استعلام یک سایت خارجی زیبا اسم فرد دریافت کننده گواهینامه ثبت می شود، ولی در یک سایت کاملا جعلی و غیرمعتبر!!! شاید تعداد زیادی از شرکت های داخلی و اشخاص عادی پی به جعلی بردن این گواهینامه ها نبرده اند، ولی جعلی بودن این نوع گواهینامه ها برای افرادی که بصورت تخصصی در صنایع فعال هستند بسیار فاحش می باشد. لازم به ذکر است بیش از 90 درصد گواهینامه هایی که در ایران به اسم گواهینامه بین المللی با قیمت های بسیار زیاد صادر و اهدا می شود، هیچگونه اعتباری نداشته و با وجود ثبت در یک سایت زیبای خارجی (که خود سایت نیز جعلی است) کاملا جعلی هستند.

در همین زمینه با توجه به اینکه ایجوش دارای تقاضای فراوانی از طرف شرکت های معتبر داخلی و خارجی برای اهدا گواهینامه به دانشجویان خود می باشد، حساسیت زیادی را برای اعتبار گواهینامه هایی که دانشجویانش از طریق آموزشگاه دریافت می کنند، قائل است، به صورتی که اعتبار شرکت ها و مراجع صدور گواهینامه ای که در ایجوش معرفی می شوند، به صورت کامل و 100 درصد تضمین می گردند و ایجوش این ضمانت را برای گواهینامه های اهدایی داخلی و خارجی می نماید که گواهینامه های داخلی صادر شده به صورت کاملا قانونی از مراجع خود مجوزات و تاییدیه صلاحیت لازم را دارا می باشندو همچنین گواهینامه خارجی نیز از نظر کلیه مجوزات و تایید صلاحیت لازم را از مراجع بین المللی و کشور معرفی شونده خواهند داشت. (هر چند این مراجع نباید از نظر  قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران منع شده باشند) لذا تمامي كالاها و خدمات اين آموزشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين آموزشگاه تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. (حتی قوانینی که فقط بر روی کاغذ هستند و در اجرای آنها پیگیری های لازم انجام نمیشود.)

تعدادی از مراجع معتبری که با ایجوش جهت صدور گواهینامه داخلی و بین المللی فعالیت دارند را در ادامه ملاحظه می فرمایید.

گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی

  انواع گواهینامه های ارائه شده دوره های حضوری، غیر حضوری و مجازی(پس از قبولی در آزمون):

  • گواهینامه مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران (فارسی / لاتین)
  • گواهینامه انجمن آزمایش های غیر مخرب آمریکا ASNT (لاتین)
  • گواهینامه آلکوموس (alcumus) انگلستان (دارای تاییدیه صلاحیت صدور گواهینامه از سازمان بین المللی استاندارد جهانی)
  • گواهینامه از طرف دانشگاه صنایع معادن ایران(فارسی /لاتین) (دارای تایید صلاحیت از وزارت صنایع و معادن)
  • گواهینامه از طرف انجمن ملی کیفیت ایران(لاتین)
  • گواهینامه کیفیت انطباق آسیا (دارای تاییدیه صلاحیت صدور گواهینامه از سازمان ملی استاندارد)
  • گواهینامه دانشگاه جامع علمی کاربردی (دارای تاییدیه صلاحیت از وزارت علوم)
  • گواهینامه از موسسه آموزشی بیست و چهار (دارای پروانه آموزشگاه از وزارت ارشاد)

   به کلیه داوطلبانی که موفق به قبولی در آزمون دوره تخصصی شوند گواهی نامه این آموزشگاه که مورد تایید وزارت کار و امور اجتماعی ( و تمامی سازمان ها و شرکت های داخلی و خارجی) کشور است داده خواهد شد که این مدارک دارای کد اختصاصی قابل استعلام برای هر داوطلب به صورت جداگانه می باشد. جهت استعلام گواهینامه به قسمت مربوط به استعلام مراجعه فرمایید. برای مشاهده نمونه گواهی نامه های صادر شده به قسمت گواهی نامه ها مراجعه نمایید. گواهینامه های آموزشگاه ایجوش دارای هالوگرام و مهر برجسته طلایی می باشد.

   درصورتی که به گواهینامه سایر مراجع و سازمان هایی که امکان صدور گواهینامه آنها برای داخل کشور ما وجود دارد، نیاز دارید، با مشاوران ما تماس بگیرید.

هشدار

   متاسفانه عده ای از سود جویان، با درست کردن شرکت ها و سایت های جعلی به پسوند کشورهای معتبر اروپایی و ادعای معتبر بودن گواهینامه هایشان، اقدام به صدور گواهینامه های بی اعتبار نموده اند. گواهینامه هایی که در آن جهت استعلام یک سایت خارجی زیبا اسم فرد دریافت کننده گواهینامه ثبت می شود، ولی در یک سایت کاملا جعلی و غیرمعتبر!!! شاید تعداد زیادی از شرکت های داخلی و اشخاص عادی پی به جعلی بردن این گواهینامه ها نمی برند، ولی جعلی بودن این نوع گواهینامه ها برای افرادی که بصورت تخصصی در صنایع فعال هستند بسیار فاحش می باشد. لازم به ذکر است متاسفانه بیش از 90 درصد گواهینامه هایی که در ایران به اسم گواهینامه بین المللی با قیمت های بسیار زیاد صادر و اهدا می شود، هیچگونه اعتباری نداشته و با وجود ثبت در یک سایت زیبای خارجی (که خود سایت نیز جعلی است) کاملاً جعلی هستند.

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...