پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین وجه


داوطلب گرامی

با استفاده از سامانه فوق می توانید مبلغ دوره یا خدمات درخواستی خود را پرداخت بفرمایید. لطفا توجه بفرمایید که انتخاب مبلغ واریزی از طریق فرم زیر توسط واریز کننده می باشد و در قسمت “مبلغ(ریال)” و به ریال وارد می گردد. قبل از پر کردن فرم می توانید راهنمای پر کردن را مطالعه بفرمایید:

۱- در قسمت نام و نام خانوادگی بایستی اسم و فامیل دریافت کننده خدمات را به فارسی یا لاتین وارد نمایید.

۲- شماره تماس (ترجیحا شماره موبایل) فرد دریافت کننده خدمات را در قسمت “شماره تلفن” وارد فرمایید.

۳- ایمیل (ترجیحا قابل دسترس) فرد دریافت کننده خدمات را در قسمت “ایمیل” وارد فرمایید.

۴- جمع مبالغ واریزی (با در نظر گرفتن تعداد و تخفیفات) را در قسمت “مبلغ(ریال)” به ریال و فقط بصورت عدد وارد بفرمایید. (از ذکر کلمه ریال بعد از اعداد خودداری فرمایید)

۵- در قسمت “توضیحات” نام خدمات و محصولات درخواستی را ذکر بفرمایید.

۶- پس از کلیک بر روی قسمت پرداخت وارد درگاه بانک ملت خواهید شد. لطفا توجه بفرمایید پس از پرداخت مبلغ حتما بر روی “تکمیل خرید” کلیک بفرمایید. در صورت عدم کلیک کردن بر روی گزینه تکمیل خرید بانک مبلغ کسر شده را به حساب خودتان (صاحب کارت) باز میگرداند.

در صورت مشکل در پرداخت می توانید با پشتیبانی بانک ملت تماس بگیرید (شماره ۰۲۱۲۷۳۱۳۷۳۱). در صورتی که مشکل از سمت سایت آموزشگاه باشد با شماره های پشتیبانی در ساعات اداری ۰۳۱۳۷۷۷۷۴۰۳ الی ۰۳۱۳۷۷۷۷۴۰۵ تماس بگیرید.

هم اکنون می توانید از طریق فرم فوق پرداخت خود را انجام دهید.

 

سایر روشهای دیگر جهت پرداخت:

  آ
   شماره پشتیبانی ۰۹۱۰۹۳۰۹۰۰۳ الی ۰۹۱۰۹۳۰۹۰۰۵ جهت ثبت نام در دوره های غیرحضوری و پاسخگویی سوالات احتمالی دواطلبین گرامی می باشد.

 شماره حساب ها و فرم ثبت نام را در انتهای همین صفحه مشاهده می فرمائید:

 

تلفن ثبت نام و پشتیبانی:      ۰۹۱۰۹۳۰۹۰۰۳-۵ ساعت تماس همه روزه (به جز روزهای تعطیل) درساعات اداری
پست الکترونیکی:                              info@ejosh.ir

    خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد ثبت نام یا استفاده از خدمات تنها از طریق یکی از دو روش فوق اقدام فرمائید و جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک از تماس با سایر قسمت های سازمان خودداری نمائید. از اینکه آموزشگاه ما را جهت برگزاری دوره خود انتخاب نموده اید، سپاسگذاریم.

 

 

روش های پرداخت هزینه  هر دوره:

۱٫ پرداخت از طریق موبایل (USSD) – راهنمای پرداخت موبایلی (USSD)

۲٫ پرداخت به صورت آنلاین ( از طریق درگاه بانک ملت )

۳٫ مراجعه حضوری به بانک یا دستگاه های خود پرداز

 

۱٫ پرداخت از طریق موبایل (USSD)

    داوطلبین گرامی می توانید با شماره گیری کد #۹۰۰۳*۳*۷۴۱* از طریق تلفن همراه خود (و بدون نیاز به اینترنت)  اقدام به پرداخت هزینه دوره نمایند. برای این کار لازم است طبق دستور زیر عمل نمایید:

گام اول- کد دستوری روبرو را شماره گیری نمایید: 


سامانه پرداخت موبایلی

 

گام دوم- مبلغ دوره خود را (به ریال) وارد نماید. (نگران اشتباه وارد کردن اعداد نباشید زیرا کل مبلغ و نام آموزشگاه قبل از کسر حساب شما حتما بایستی توسط شما با ارسال عدد ۱ در آخرین مرحله تایید شود.)

گام سوم- ابتدا شماره کارت ۱۶ رقمی خود را وارد فرمایید. (تمامی کارت های عضو شبکه شتاب عضو این طرح هستند)

گام چهارم- طبق درخواست اپراتور رمز دوم کارت خود را وارد نمایید.

گام پنجم- اطلاعات پذیرنده به عنوان آموزشگاه فنی و حرفه ای و مبلغ دوره به نمایش در میاید. در صورت مشاهده نام آموزشگاه فنی و حرفه ای و درست بودن مبلغ واریزی (به ریال) اطلاعات را تایید بفرمایید.

گام نهایی- پس از دریافت پیام پرداخت موفقیت آمیز یک شماره تراکنش پرداخت برای شما ارسال می گردد که با آن شماره بایستی دوره درخواستی خود را از طریق قسمت ثبت نام در دوره  آموزشی ثبت بفرمایید. (در صورتی که این شماره تراکنش را قبل از ثبت نام مفقود نمودید می توانید با داشتن اطلاعات تاریخ و زمان خرید و همچنین شماره کارت با شماره تلفن ۰۲۱۲۷۳۱۲۷۳۱ تماس حاصل فرماییدو شماره تراکنش را مجددا دریافت نمایید.)

 

لطفا توجه بفرمایید درگاه پرداخت موبایلی یکی از سریعترین و ایمن ترین روش های پرداخت غیرحضوری می باشد که لازم نیست در هیچ مرحله ای نگران اشتباه وارد نمودن اطلاعات باشید زیرا بایستی در مرحله آخر قبل از پرداخت اطلاعات نمایش داده شده شامل هزینه پرداختی و نام آموزشگاه فنی و حرفه ای را کنترل و تایید فرمایید. همچنین کلیه بانک های عضو شبکه شتاب این خدمت را پشتیبانی می نمایند. در هر صورت چنانچه شماره تراکنش خود را پس از پرداخت فراموش بنمایید می توانید از چهار رقم آخر شماره کارت خود به جای شماره تراکنش استفاده نمایید (در این صورت ثبت نام شما یک روز با تاخیر تایید می گردد)

در این روش پرداخت نیازی به اتصال اینترنت نخواهید داشت و همچنین می توانید از کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور استفاده فرمایید. بدیهی است استفاده از این روش پرداخت هیچگونه هزینه (کارمزد یا هزینه تلفن) در بر نخواهدداشت.

 در هر مرحله پرداخت چنانچه با مشکل مواجه شدید می توانید با پشتیبانی شرکت به پرداخت ملت به شماره ۰۲۱۲۷۳۱۲۷۳۱ تماس یگیرید. (توجه بفرمایید پشتیبان به پرداخت تنها جوابگوی مشکلات پرداخت به صاحب کارت بوده و برای مشکلات ثبت نام بایستی با پشتیبانی آموزشگاه تماس بگیرید)

  ۲٫پرداخت حضوری

   برای پرداخت هزینه دوره یا خدمات درخواستی به صورت حضوری فقط کافی است با مراجعه به یکی از شعب بانک های معرفی شده زیر و یا یک دستگاه عابر بانک (عضو شبکه شتاب) به یکی از حساب های زیر وجه مورد نظر را واریز نموده و سپس از طریق فرم ثبت نام در دوره مورد نظر خود ثبت نام فرمائید:

شماره حساب های موسسه
ردیف نام بانک شماره حساب
(جاری)
شماره عابربانک
(شبکه سراسری شتاب)
نام صاحب حساب
(مدیر موسسه)
ملت ۴۲۲۶۳۸۴۶
 ۷۰۱۱ ۳۸۸۰ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴
محمد ادب آوازه
ملی ۱۰۷۵۸۴۲۵۸۰۰۴
 ۸۷۱۷ ۱۸۷۸ ۹۹۱۸ ۶۰۳۷
محمد ادب آوازه
صادرات ۱۰۳۳۲۷۹۸۲۰۰۴
۹۶۰۰ ۵۱۴۹ ۶۹۱۶ ۶۰۳۷
محمد ادب آوازه
سپه ۱۵۲۲۸۰۰۰۸۹۳۱۰
 ۳۴۱۱ ۲۳۷۱ ۱۰۱۰ ۵۸۹۲
محمد ادب آوازه
تجارت ۵۶۴۷۰۳۵۴۳۶
 ۵۰۹۶ ۳۰۶۰ ۵۳۳۱ ۶۲۷۳
محمد ادب آوازه
اقتصاد نوین ۱۳۰۱۱۴۹۷۰۴۹۵۱
 ۰۸۵۲ ۷۶۲۳ ۱۲۱۱ ۶۲۷۴
محمد ادب آوازه
سامان ۹۵۲۲۲۰۱۸۶۰۹۳۲۱
 ۵۶۲۲ ۱۲۰۲ ۸۶۱۰ ۶۲۲۰
محمد ادب آوازه

     لطفاً توجه فرمائید از آنجایی که نام واریز کننده و مبلغ واریزی به حساب از طریق بانک مشخص می شود، برای داوطلبینی که نام “واریز کننده” وجه (یا نام صاحب حساب هنگام انتقال وجه) با نام “ثبت نام کننده” در دوره یکی باشد، نیاز به ارسال اسکن فیش واریزی از طریق فرم ثبت نام نیست. در اینصورت می توانید قسمت “ارسال فیش واریزی” در فرم ثبت نام را خالی بگذارید.

 

 

 >> پرداخت ارزی هزینه ها از سراسر جهان:

   ایرانیان عزیز و فارسی زبانهای گرامی مقیم خارج از کشور که امکان استفاده از روشهای فوق برای پرداخت هزینه دوره یا خدمات خود را ندارند میتوانند به راحتی از طریق حساب بین المللی آموزشگاه در سراسر جهان با ارز کشور خود اقدام به واریز هزینه ها نمایند. برای مشاهده شماه حساب همراه با سویف کد بر روی قسمت زیر کلیک بفرمایید:

  شماره حساب بین المللی