دارای تایید صلاحیت از سازمان ملی استاندارد

   به علت فعالیت های گسترده مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران (ایجوش) در زمینه های مدیریت کیفیت جامع سازمان ها و شرکت های مختلف، ایجوش موفق شد با همکاری با شرکت های دارای تایید صلاحیت از سازمان استاندارد قرارداد ایجاد کنسرسیوم منقعد نماید.

   کیفیت انطباق آسیا یکی از اندک شرکت های دارای تایید صلاحیت برای مشاوره و صدور گواهینامه های TQM برای سازمان ها، شرکت ها و افراد است که در سال 94 با آموزشگاه ایجوش قرارداد کنسرسیوم همکاری منعقد نمود. این شرکت دارای تایید صلاحیت از سازمان ملی تایید صلاحیت سازمان استاندارد به کد NIC110 می باشد که تایید صلاحیت صدور گواهینامه را برای شرکت ها و افراد دارا می باشد. ایجوش این امکان را دارد که با توجه به درخواست فراگیر یک دوره این گواهینامه تایید شده سازمان استاندارد را به مخاطبین آن دوره ها، اهدا نماید.

در تصویر زیر عکس این مجوز را مشاهده می فرمایید:

گواهی سازمان استاندارد

گواهی سازمان استاندارد

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...