تفاوت دوره حضوری، غیرحضوری و آموزش مجازی:

از آنجایی که وجود مخاطبین دوره های آموزشی با شرایط متفاوت باعث بوجود آمدن نیاز های آموزشی مختلف خواهد شد، وجود سیستم های فراگیری متنوع برای پاسخگویی به این نیازهای آموزشی،  الزامی است، لذا آموزشگاه ایجوش همواره سعی دارد در ارایه سیستم های آموزشی جدید در کشور نوآری داشته باشد. از این رو اقدام به برگزاری دوره های آموزشی خود به سه روش حضوری، غیرحضوری و آموزش مجازی نموده است:

دوره های حضوری:

   زمان برگزاری این دوره ها با هماهنگی قبلی است، محل برگزاری آن به صورت عمومی در دانشگاه جامع علمی کاربردی انتخاب اصفهان و به صورت اختصاصی در سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

   هزینه این نوع دوره ها به علت نیاز به تجهیزات فیزیکی زیاد، بالا است ولی یادگیری در این نوع دوره ها از سطح خوبی برخوردار می باشد. استفاده از اساتید برجسته و کارگاه های آموزشی مجهز از جمله مزایای مهم این نوع دوره ها محسوب می گردد.

دوره غیرحضوری:

   آموزش در این دوره ها از طریق بسته های قدرتمند آموزشی بوده و از نظر کیفیت یادگیری تفاوتی با دوره های حضوری ندارند، از نظر هزینه ای بخاطر حذف شدن هزینه هایی مانند: پذیرایی، ناهار، مدرس، اجاره کلاس و … نسبت به دوره های حضوری بسیار کم هزینه هیتند.

   گواهینامه های این دوره ها همانند دوره های حضوری معتبر هستند و امکان درخواست گواهینامه بین المللی پس از قبولی در آزمون برای این نوع دوره ها وجود دارد.

   وجود بسته های جامع آموزشی که در بردارنده کلیه مباحث آموزشی مورد نیاز بوده و تمامی نیازهای آموزشی مخاطبین را پاسخگو باشد، در کنار قدرت انتقال مفاهیم و استفاده از استاد آنلاین، ازجمله مزیت های این دوره ها محسوب می گردد و داوطلبین این نوع دوره ها برای ثبت نام، شرکت در آزمون و دریافت گواهینامه نیاز به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

دوره مجازی (آموزش مجازی):

   آموزش در این نوع دوره ها از طریق ارسال (ایمیل) جزوه دوره می باشد. این دوره برای اشخاصی که با خود دوره آشنایی دارند و یا کار آنها مرتبط با دوره است بسیار مناسب هستند، زیرا معمولا اینگونه افراد نیاز به حضور در کلاس حضوری نداشته و با در اختیار داشتن جزوه قادر به مطالعه و شرکت در آزمون آن خواهند بود.

   از نظر هزینه ای به علت حذف هزینه های دوره حضوری و بسته های آموزشی دوره های غیرحضوری، کمترین هزینه را در روش های مختلف آموزشی دارند.

   گواهینامه های این دوره ها همانند دوره های حضوری و غیرحضوری معتبر هستند و امکان درخواست گواهینامه بین المللی پس از قبولی در آزمون برای این نوع دوره ها وجود دارد.

جدول مقایسه دوره های حضوری، غیرحضوری و مجازی

فاکتور دوره حضوری دوره غیرحضوری آموزش مجازی
لزوم آشنایی با دوره قبل از شرکت در آن لازم نیست لازم نیست لازم است
میزان جامع بودن مباحث آموزشی خوب بسیار خوب متوسط
شروع دوره در تاریخ مشخص شده بلافاصله پس از دریافت بسته آموزشی بلافاصله پس از ثبت نام
هزینه دوره آموزشی بالا کم بسیار کم
اعتبار گواهینامه معتبر معتبر معتبر
امکان دریافت گواهینامه بین المللی وجود دارد وجود دارد وجود دارد
مدت دوره کوتاه متوسط کوتاه
زمان صدور گواهینامه سریع سریع بسیار سریع
امکان پرسش و پاسخ سوال وجود دارد وجود دارد وجود دارد
درصد میزان شرکت کنندگان در هر دوره 10 درصد 70 درصد 20 درصد
میانگین میزان رضایت شرکت کنندگان از دوره ها 90 درصد 97 درصد 80 درصد
میزان یادگیری مباحث بسیار خوب خوب متوسط

کلمات کلیدی صفحه: دوره حضوری, دوره غیرحضوری, آموزش مجازی, دوره, سیستم آموزشی, تفاوت, یادگیری, مباحث آموزشی, آموزش, گواهینامه بین المللی, صدور گواهینامه, مدرک معتبر

جهت مشاهده لیست کامل دوره ها به همراه هزینه آنها بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

مشاهده لیست کامل دوره های آموزشی

جهت مشاهده لیست کامل دوره ها (به صورت فایل پی دی اف) به همراه هزینه آنها بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

دانلود لیست دوره های آموزشی

 

درباره آموزشگاه ایجوش

آموزشگاه ایجوش بعنوان مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران، بزرگترین مرکز برگزاری دوره های فنی و مهندسی است که هم اکنون در زمینه های صنعتی دارای دوره های مختلف آموزشی می باشد. دوره بازرسی جوش سطح 1 و 2، دوره بازرسی سندبلاست و رنگ، دوره بازرسی مخازن ذخیره و تحت فشار، دوره آموزش پایپینگ و خطوط انتقال، تست های غیرمخرب، ایمنی و بهداشت صنعتی، کنترل کیفیت، نفت و گازی و ...